Univerzální čistič pro domácnost s vůní přírodní pomerančové silice 1l

382
Neohodnoceno

Jaro je tu a s úklidem pomůže Univerzální čistič - tedy čistič na vše.

Domov čistý a voňavý. Vůně přírodní pomerančová silice.

K čištění veškerých omyvatelných ploch včetně dřevěných podlah a nábytku. Obsahuje přírodní saponát, tzv. saponin z mýdlových ořechů v biokvalitě. S vůní přírodní pomerančové silice.


  • 114,88 Kč bez DPH
  • Můžete ho mít zítra doma!
139 Kč
Kategorie: Čistící prostředky
 

Jedna lahev 1 litr - "na deset různých povrchů :)"

Ekologický čistič vhodný k čištění všech omyvatelných hladkých ploch v domácnosti, jako jsou dlaždice, kamenné a dřevěné podlahy, korek, PVC, linoleum, dále také skla, keramiky, obkladaček, dřezů a umyvadel, kuchyňských linek, aut atd. Dávkování: Při běžném zašpinění cca 3 polévkové lžíce (cca 50 ml) na 10 L vody. Při silném znečistění naneste na hadřík nebo houbičku a aplikujte neředěné. Složení: Rostlinný tenzid, extrakt z mýdlových ořechů, přírodní pomerančová silice.

Složení: < 5 % neionické rostlinné tenzidy, extrakt z mýdlových ořechů, přírodní pomerančová silice (obsahuje parfémy: eugenol, limonene, citronellol; sladký pomerančový extrakt - může vyvolat alergickou reakci).

Tierra Verde je ryze českou společností, která nabízí ekologickou drogerii z mýdlových ořechů "Yellow & Blue". 

,,Veříme, že svět ve kterém žijeme, si tvoříme sami svými každodenními skutky a rozhodnutími." TIERRA VERDE  je Zelená Země, symbolizuje planetu takovou, jakou bychom ji chtěli mít. Česká firma Tierra Verde byla založena v roce 2008. Cílem společnosti je vyrábět výrobky denní potřeby s co nejmenším dopadem na zdraví a životní prostředí. 

Impulzem pro zakladatelku brněnské firmy bylo přestěhování se na venkov do domu, kde byl místo kanalizace septik, ze kterého veškerá odpadní voda prosakovala do zahrady a tedy do všeho, co se v ní pěstovalo. Začala hledat alternativy k ekologickým přípravkům, které byly na trhu a narazila na mýdlové ořechy. No a pak už byl jen kousek k tomu, aby se rozhodla zkusit ořechy dovézt a prodávat a v další fázi z nich vyrábět prací a čistící prostředky.

Prvním výrobkem z mýdlových ořechů, asi po dvou letech vývoje, byl prací gel.

Základem výrobků jsou mýdlové ořechy, ze kterých se dělá extrakt a ten pak je součástí pracích a mycích prostředků. Ořechy se týden louhují ve vodě za studena, výtažek se pak filtruje a ukládá k dalšímu použití.