Tierra Verde

Webová stránka značky: Tierra Verde
 

Tierra Verde je ryze českou společností, která nabízí ekologickou drogerii z mýdlových ořechů "Yellow & Blue". 

,,Veříme, že svět ve kterém žijeme, si tvoříme sami svými každodenními skutky a rozhodnutími." TIERRA VERDE  je Zelená Země, symbolizuje planetu takovou, jakou bychom ji chtěli mít. Česká firma Tierra Verde byla založena v roce 2008. Cílem společnosti je vyrábět výrobky denní potřeby s co nejmenším dopadem na zdraví a životní prostředí. 

Impulzem pro zakladatelku brněnské firmy bylo přestěhování se na venkov do domu, kde byl místo kanalizace septik, ze kterého veškerá odpadní voda prosakovala do zahrady a tedy do všeho, co se v ní pěstovalo. Začala hledat alternativy k ekologickým přípravkům, které byly na trhu a narazila na mýdlové ořechy. No a pak už byl jen kousek k tomu, aby se rozhodla zkusit ořechy dovézt a prodávat a v další fázi z nich vyrábět prací a čistící prostředky.

Prvním výrobkem z mýdlových ořechů, asi po dvou letech vývoje, byl prací gel.

Základem výrobků jsou mýdlové ořechy, ze kterých se dělá extrakt a ten pak je součástí pracích a mycích prostředků. Ořechy se týden louhují ve vodě za studena, výtažek se pak filtruje a ukládá k dalšímu použití.

 

 

 • Řadit dle:
 • 2 položek celkem

Stránka 1/1

 • cistici pisek zip sacek 1 kg 00950 01 bile samo w
  Neohodnoceno
  Kdykoliv potřebujete něco pořádně vydrhnout, nasypte čisticí písek na vlhkou mycí houbičku či utěrku a pusťte se s chutí do práce! Mletý vápenec...
  Dostupnost:Můžete ho mít zítra doma!
  Kód:3402
  Výrobce:Tierra Verde
 • univerzalni cistic 1 l
  Neohodnoceno
  Jaro je tu a s úklidem pomůže Univerzální čistič - tedy čistič na vše. Domov čistý a voňavý. Vůně přírodní pomerančová silice. K čištění...
  Dostupnost:Můžete ho mít zítra doma!
  Kód:382
  Výrobce:Tierra Verde

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem