Poněšická meruňkovice 40%

12240
Neohodnoceno

Klasika, která nikdy nezklame. Dodávat víc, není třeba. 


 • 387,60 Kč bez DPH
469 Kč
Kategorie: Alkoholické nápoje

Zvolte variantu

 • Obsah balení:: 0,5 l
  • Kód: 12240 |
  • Můžete ho mít zítra doma!
  387,60 Kč bez DPH
  469 Kč
     
 

Meruňkovice 40%: Poněšická meruňkovice s krásným meruňkovým aromatem. Aby byla ohodnocena její chuť vyrábíme ji pouze se 40% alkoholu . Oceněna medailemi i na mezinárodním poli.  Pro výrobu destilátu je použito ovoce od regionálních - jihočeských velkopěstitelů. Složení: ovocný destilát z meruněk.

 

Přátelský profesionál pan Ing. Ledajaks, majitel Lihovaru Poněšice, vytváří spolu se svou rodinou naprostý klenot. Jakmile ochutnáte, nebudete chtít jiné destiláty. Do detailu dotažené poctivé produkty.

Obsah: 500 ml

100% ovocný destilát

Objednáním tohoto produktu potvrzujete, že  Vám bylo 18 let.

 

 

 

V roce 2002 byl založený rodinný lihovar Poněšice, který se specializuje na výrobu kvalitních ovocných destilátů, likérů a dalších alkoholických specialit. Alkohol obsažený v destilátech pochází výhradně z ovocného kvasu. Lihovar Poněšice nepoužívá potravinářský líh, barviva a aromata.  Každý kdo ocení tyto s láskou dělané destiláty, by neměl zapomenout, že správná teplota pro servírování ovocných destilátů je teplota odpovídající teplotě pokojové. Teplota kolem 20 stupňů je ideální pro vyniknutí všech předností destilátu (vůně a chuť). Tak na zdraví všem! Pro více informací navštivte tyto webové stránky - www.lihovarponesice.cz .