Hovězí maso s česnekem 300 g

2016
Neohodnoceno

Novinka od výrobce Čongrády. Vyrobeno z českého hovězího masa, bez konzervantů.


  • 112,17 Kč bez DPH
  • Můžete ho mít zítra doma!
129 Kč
Kategorie: Lahůdky a paštiky
 

Výrobek je bezlepkový, neobsahuje žádné konzervanty, zvýrazňovače chuti ani umělá barviva.

 

Hovězí maso s česnekem od výrobce Čongrády ve 300g balení je český produkt, který je vyroben z kvalitního českého hovězího masa, které je nasoleno, obohaceno česnekem a zavařeno. Na hovězím mase si pochutnáte za studena nebo jej klidně můžete použít při vaření. V kombinaci například s knedlíkem a špenátem máte skvělý oběd nebo večeři rychle a téměř bez práce. Hovězí maso Čongrády je vyrobeno ze 100% přírodních surovin bez konzervantů, stabilizátorů, zvýrazňovačů chuti či emulgátorů. Navíc hovězí maso s česnekem bezlepkové, a tudíž je vhodné i pro celiaky.

SPECIFIKACE
Složení: hovězí maso 90 %, hovězí tuk, vepřová kůže 2 %, jedlá sůl, česnek 0,2 %

Hmotnost: 300 g

Alergeny: paštika neobsahuje lepek, a tudíž je vhodná i pro celiaky

100% přírodní produkt, vyroben přirozenou cestou, bez jakýchkoliv chemických konzervantů, emulgátorů, stabilizátorů, zvýrazňovačů chutí a umělých barviv

Trvanlivost: 1 rok

Konzervované výrobky a především paštiky Čongrády vycházejí z rodinné receptury. Produkci zajišťuje vnučka Štefana Čongrádyho Zuzana s manželem Tomášem, kteří připravují podle tradiční rodinné recepturypoctivé paštiky a masné výrobky. Dlouholeté zkušenosti z vesnických zabijaček jim umožnily vytvořit masné výrobky a paštiky s dokonale vyváženou chutí. A můžete si být 100% jistí, že jejich výrobky jsou opravdu ze skutečného masa. Domácí paštiku Čongrády si prostě zamilujete.