BIO Škvarková pomazánka s novodvorskou hořčicí 190 g

10130
Neohodnoceno

Z vybraných sasovských vepřových plstních a hřbetních škvarků


  • 96,43 Kč bez DPH
  • Můžete ho mít zítra doma!
108 Kč
Kategorie: Lahůdky a paštiky
 

Složení: 90 % vepřové plstní a hřbetní škvarky, 9% biohořčice (ALERGEN), mořská sůl, bio pepř.

Pomazánka je vyrobená z vybraných sasovských vepřových plstních a hřbetních škvarků, mořské soli, bio pepře a jemné bio hořčice (alergen) ruční výroby z Kláštera Nový Dvůr.

Baleno ve sklenici 190 g. Skladujte při teplotě od 0 do 5 °C. Skladujte při teplotě od 0 do 5 °C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin.

Farma Sasov byla založena již v roce 1991 a v roce 1999 byla certifikována jako Uznaný podnik ekologického zemědělství. Nyní pěstují kolem dvaceti různých druhů plodin, chovají přeštická černostrakatá prasata a pastevně skot masných plemen. Kvalita chovu zvířat a jejich pohoda je prioritou. Od roku 2013 přímo na farmě vyrábějí vlastní masné výrobky, které získaly významná ocenění. V Sasově se všichni snaží o co nejlepší soulad s přírodou a zároveň razí heslo: „Volbou, co si koupíme, spoluutváříme svět.“  

Hořčici vyrábí v klášteře mniši řemeslnicky a v malém množství podle originální trapistické receptury, z vybraného hořčičného semínka, které po namočení do octa smíchaného s vodou pocházející z lesů obklopujících klášter, je rozdrceno na mlýnském kameni. Provoněná, jemně okořeněná hořčice během několika týdnů dozrávání získává svoje nezaměnitelné aroma. Složení: bio ocet, voda, bio hořčičné semínko, bio třtinový cukr, sůl, bio koření. Je bez konzervantů.

Výrobce: Josef Sklenář, Sasov 2, 58601 Jihlava