Bůčková paštika s chilli Čongrády 160 g

3241
Neohodnoceno

Zavzpomínejte si na dětství s bůčkovou pomazánkou, která se vyrábí podle rodinné receptury!

Gurmán bůčková paštika s chilli 160g


  • 93,04 Kč bez DPH
  • Můžete ho mít zítra doma!
107 Kč
Kategorie: Maso a uzeniny
Hmotnost: 0.19 kg
 

Paštika vás překvapí pikantním nádechem chilli papričky. Paštika je bezlepková, neobsahuje žádné konzervanty, zvýrazňovače chuti ani umělá barviv.

 

POPIS

Bůčková paštika s chilli od výrobce Čongrády v 190g balení je pálivější variantou oblíbené bůčkové paštiky. Lehkou pálivost jí dodává chilli paprička, která podtrhuje chuť vepřového masa. Paštika je vyrobena ze 100% přírodních surovin bez konzervantů, stabilizátorů, zvýrazňovačů chuti či emulgátorů. Navíc je bůčková paštika s chilli bezlepková, a tudíž je vhodná i pro celiaky.

SPECIFIKACE

Složení: vepřové maso 68 %, vepřové sádlo, rajčatový protlak, hořčice, pálivá chilli paprička 2,5 %, cibule, jedlá sůl, mletý pepř

Hmotnost: 160 g

Alergeny: paštika neobsahuje lepek, a tudíž je vhodná i pro celiaky

100% přírodní produkt, vyroben přirozenou cestou, bez jakýchkoliv chemických konzervantů, emulgátorů, stabilizátorů, zvýrazňovačů chutí a umělých barviv

PRAKTICKÉ RADY

Uzavřenou konzervu skladujte při teplotě od 5 do 25 °C. Po otevření skladujte paštiku v ledničce při teplotě do 10 °C a spotřebujte do 2 dnů.

CO DÁL?

Konzervované výrobky a především paštiky Čongrády vycházejí z rodinné receptury. Produkci zajišťuje vnučka Štefana Čongrádyho Zuzana s manželem Tomášem, kteří připravují podle tradiční rodinné recepturypoctivé paštiky a masné výrobky. Dlouholeté zkušenosti z vesnických zabijaček jim umožnily vytvořit masné výrobky a paštiky s dokonale vyváženou chutí. A můžete si být 100% jistí, že jejich výrobky jsou opravdu ze skutečného masa. Domácí paštiku Čongrády si prostě zamilujete.