MRAŽENÉ Hovězí mimi beef 0,2kg z Hyršova

8005
Neohodnoceno

Přesná cena bude upravena podle skutečné váhy zboží. Cena za kilo je 385 Kč.

Jedná se o kvalitní hovězí maso plemene Aberdeen angus, které je vždy minimálně 4 týdny vyzrálé, suché zrání ve visu, následně rozbouráné a balené. Vyzrálé hovězí maso  z tohoto plemene je typické svou křehkostí, šťavnatostí a specifickou chutí, která se dlouhým zráním na sucho ještě více rozvine.

Toto maso je krájené přes vlákno, plátky z válečku nebo kulaté plece, což je tzv. falešná svíčková, po pravé svíčkové další krásné měkké maso, které se právě takto připravuje , protože jej používají hlavně maminky na příkrmy.  Samozřejmě je možno i jako steak, ale není to tak prorostlé. 

 


  • 66,96 Kč bez DPH
  • Můžete ho mít zítra doma!
77 Kč
Kategorie: Maso a uzeniny
 

Všichni gurmáni a milovníci hovězího masa by měli ochutnat toto s péčí připravované vyzrálé hovězí maso, které je typické svojí křehkostí, šťavnatostí a specifickou chuťí. Farma Hyršov chová skot plemene Aberdeen Angus. Je to mastné plemeno, které pochází ze severovýchodního Skotska. Farma na šumavském Hyršově má vlastní porážku a zařízení, kde maso ve visu zraje 4-8 týdnů. Dodávají maso s označením  Mladý býk (stáří kusu do 24 měsíců) a Býk (stáří kusu nad 24 měsíců). Maso je výborné nejen k přípravě steaků, ale i ostatních jídel, které známe a všem nám chutnají. Některé z Vás může překvapit i zkrácení doby přípravy jídel. Farma Hyršov Vám velice ráda odpoví na jakékoliv dotazy.