MRAŽENÝ Krk z vyzrálého Anguse z Hyršova cca 0,7 kg

5742
Neohodnoceno

Krk z Hyršovského Anguse je výborný na guláš, do omáček, ale prostě vyzkoušejte i na gril! Šokově zamraženo. 

Cena za kg  345 Kč.


  • 210 Kč bez DPH
  • Můžete ho mít zítra doma!
241,50 Kč
Kategorie: Maso a uzeniny
 

Dodáváme vakuově balené vyzrálé maso z faremní porážky Hyršov.

Po otevření obalu a rozmrazení spotřebujte do 24 hodin. 

Skot je chovaný přímo na farmě na Hyršově. Farma Hyršov obdržela veškerá veterinární schválení a odpovídá přísným hygienickým normám. 

Jedná se o kvalitní hovězí maso plemene Aberdeen angus, které je vždy minimálně 3 týdny vyzrálé, suché zrání ve visu, následně rozbourané a balené. Vyzrálé hovězí maso  z tohoto plemene je typické svou křehkostí, šťavnatostí a specifickou chutí, která se dlouhým zráním na sucho ještě více rozvine.

 

Váha cca 0,7 kg.

cena bude dopočtena dle skutečné váhy.

Všichni gurmáni a milovníci hovězího masa by měli ochutnat toto s péčí připravované vyzrálé hovězí maso, které je typické svojí křehkostí, šťavnatostí a specifickou chuťí. Farma Hyršov chová skot plemene Aberdeen Angus. Je to mastné plemeno, které pochází ze severovýchodního Skotska. Farma na šumavském Hyršově má vlastní porážku a zařízení, kde maso ve visu zraje 4-8 týdnů. Dodávají maso s označením  Mladý býk (stáří kusu do 24 měsíců) a Býk (stáří kusu nad 24 měsíců). Maso je výborné nejen k přípravě steaků, ale i ostatních jídel, které známe a všem nám chutnají. Některé z Vás může překvapit i zkrácení doby přípravy jídel. Farma Hyršov Vám velice ráda odpoví na jakékoliv dotazy.