Lhenická šťáva Jablko + Hruška

4920/2
Neohodnoceno

Přírodní produkt z vylisovaného čerstvého ovoce. Šťáva neobsahuje žádné konzervační látky a zachovává si tak vysoký obsah vlákniny a vitamínů. 

Mošt přímo z pěstitelské pálenice a moštárny, která leží přímo v srdci Zahrady jižních Čech, ve Lhenicích. Odedávna se zde pěstovalo ovoce a tato staletá tradice se objevila i ve znaku obce.


 • od 102,61 Kč bez DPH
od 118 Kč
Kategorie: Nápoje a sirupy

Zvolte variantu

 • Obsah balení: 2,5 l
  • Kód: 4920/2 |
  • Můžete ho mít zítra doma!
  102,61 Kč bez DPH
  118 Kč
     
 • Obsah balení: 5 l
  • Kód: 4920/5 |
  • Můžete ho mít zítra doma!
  172,17 Kč bez DPH
  198 Kč
     
 

100% vylisovaná a pasterizovaná ovocná šťáva / mošt /.
Obsahuje veškeré látky, vitamíny a minerály z ovoce.
100 % podíl ovocné složky
neslazený
nefiltrovaný
neředěný mošt
neobsahuje chemické konzervační látky
záruka trvanlivosti spočívá pouze v šetrném tepelném ošetření do 80 ˚C (pasterizace). 1 litr ovocné šťávy obsahuje cca 1,4 kg ovoce.

Balení :
Mošt je uchováván v novém praktickém balení tzv. „ Bag in box“ (aseptická potravinářská folie v papírové krabici s výpustním ventilem). 

Složení:
Čistě přírodní produkt z vylisovaného čerstvého ovoce se zachovaným obsahem vlákniny, vitamínů a minerálů. Šťáva neobsahuje žádné konzervační látky, barviva či sladidla. Podíl ovocné šťávy tvoří 100 %. Jeden litr šťávy je získán z cca 1,4 kg ovoce. Průměrná energetická hodnota je cca 160 kJ / 100 ml, dle druhu ovoce. 
Chuť a aroma jednotlivých šarží nápoje se liší podle odrůdové skladby a zralosti ovoce. Proto pokaždé pijete originál, který může chutnat nepatrně jinak. Příznačný je sediment, který není na závadu a je známkou čistě přírodního charakteru nápoje. 
Jablečná šťáva a její kombinace s jinými druhy ovoce nebo zeleniny obsahuje hojně vitamín C, dále vitamíny A a B, železo, ovocné kyseliny, fenolické látky, pektin a vlákninu.

V šumavském podhůří leží obec Lhenice, kde se už odedávna pěstují ovoce. Pro okolí Lhenic se vžilo označení Zahrada jižních Čech. Na tuto krásnou stoletou tradici navázala i firma Karel Gregora. Firma provozuje pěstitelskou pálenici a moštárnu, kde zpracovávají nejen své vlastní ovoce, ale i ovoce dovezené od jiných lidí. V moštárně se zpracovává nejen ovoce peckové, tak i ovoce jádrové. Ovocná šťáva je čistě přírodní produkt bez chemické konzervace. Pro více informací navštivte stránky firmy Karel Gregora - www.lhenickaovocnastava.cz