Nápoj BACILLI Bio 330 ml - více druhů

10433/KOM
Neohodnoceno

 • 39,13 Kč bez DPH
45 Kč
Kategorie: Nápoje a sirupy

Zvolte variantu

 • druhy: Kombucha - Jasmín
  • Kód: 10433/KOM |
  • Můžete ho mít zítra doma!
  39,13 Kč bez DPH
  45 Kč
     
 

Fizzy Ginger je nová limonáda od značky Bacilli a to znamená jediné: je plná probiotik a v bio kvalitě. Obsahuje čerstvě vymačkanou šťávu z citronů a zázvoru, která si zachovává veškeré vitamíny, protože není tepelně upravená. Je raw! Prošla kontrolovaným procesem fermentace, který ji kromě probiotik obohatil i o spoustu jemných přírodních bublinek. Slazena je koncentrovanou jablečnou šťávou. Jednoduše limonáda, kterou můžete pít bez výčitek.

Bio fermentovaný nápoj se zázvorem.

Složení: voda, jablečný koncentrát*, šťáva z citronu*, šťáva ze zázvoru* 2 %. *Produkt ekologického zemědělství. Perlení je přirozenou povahou produktu.

 

 

Bacilli BIO kombucha - Jasmín CZ-BIO 

Kombuchu pravděpodobně znáte - je to tradiční fermentovaný nápoj z čaje a cukru, jehož kvašení řídí kolonie bakterií a sporů označována zkratkou SCOBY. My jsme cukr vyměnili za jablečnou šťávu a čaj je v téhle lahvičce bio zelený s voňavými jasmínovými květy. Bacilli kombucha není pasterovaná, zachovává si tak prospěšné "bacily" a osvěží vás svojí výraznou sladkokyselou chutí s jemnými přírodními bublinkami.

Bio fermentovaný nápoj se zeleným čajem.

 Složení: nálev ze zeleného čaje a jasmínem (voda, zelený čaj s jasmínem*), jablečný koncen- trát*, živá kultura kombuchy. *Produkt ekologického zemědělství. Sediment není závadný. Perlení je přirozenou povahou produktu. Skladujte v chladu do +8°C, po otevření ihned spotřebujte.