Ashwagandha BIO 80 g

8568
Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 2

Ashwagandha - chléb bohů je nejdůležitější bylinou ajurvédské medicíny. Podporuje odolnost vůči stresu, duševní zdraví, relaxaci a spánek a hlavně koncentraci. Má antioxidační účinky. Přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního a reprodukčního systému. Dodává vitalitu a energii a bojuje proti vyčerpání.


  • 102,61 Kč bez DPH
  • Můžete ho mít zítra doma!
118 Kč
Kategorie: Novinky
 

Ashwadandha  "indický ženšen" je nejdůležitější bylinou ajurvédské medicíny staré přibližně 5000 let. Konzumací lehce nahořklého prášku podpoříte odolnost vůči stresu, duševní zdraví, relaxaci a spánek, ale hlavně koncentraci. Má antioxidační účinky. Přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému. Dodává vitalitu a energii. Má také příznivé účinky na normální činnost dýchacího a reprodukčníhosystému. Podporuje mladistvý vzhled pokožky.

Ashwagandha má podobu malého keře nebo byliny s drobnými zelenými květy a oranžovými plody. Pěstuje se v oblastech Indie a v některých částech Nepálu. Pro léčebné potřeby se využívá její kořen, který se usuší a následně rozmělní na prášek. 

Neobsahuje alergeny.

Použití: 1 čajová lžička (2g denně). Prášek smíchejte s 150-200 ml vody. Jelikož má mírně hořkou chuť, je lepší si ho přidat do džusu, smoothie, jogurtu nebo kaše. 

Složení: 100% BIO prášek z kořene Ashwagandha (Withania somnifera).