Spirulina BIO 80 g

5766
Neohodnoceno

Spirulina je sladkovodní sinice s vysokým obsahem bílkovin a nadměrnou vstřebatelností. Najdeme v ní celou řadu vitamínů a minerálních látek, zejména vitamíny řady B, kyselinu listovou, vitamíny C, E a K, vápník, železo, hořčík a draslík. Spirulina je významným antioxidantem a udržuje správnou hladinu cukru v krvi, podporuje imunitní systém, kontroluje tělesnou hmotnost a pomáhá při hubnutí.


  • 119,13 Kč bez DPH
  • Můžete ho mít zítra doma!
137 Kč
Kategorie: Novinky
 

Spirulina je modrozelená sladkovodní řasa velmi intenzivní chuti s velmi bohatým nutričním profilem. Pomáhá léčit řadu nemocí a má blahodárné účinky na naše zdraví. Vyniká obsahem kvalitních rostlinných bílkovin, esenciálních aminokyselin, vitamínů skupiny B, vitamínů C, A, D, E, železa a ostatních minerálních látek. Obsah antioxidantů ve spirulině je o 200% vyšší než u borůvek a obsah bílkovin je o 600% vyšší než u tofu! Je stravitelnější než její příbuzná chlorella. Námi nabízená spirulina je pěstována v souladu s ekologickým zemědělstvím, zpracovávaná velmi šetrným způsobem tak, aby byly zachovány všechny cenné látky.

 

Body výhod

 

  • vysoký obsah bílkovin (až 70%)
  • významný antioxidant
  • kontrola tělesné hmotnosti - pomáhá při hubnutí

 

Využití

 

 

Modrý mák má mnoho způsobů využití. Obvykle se používá při výrobě pečených moučníků, jako posyp či nádivka do koláčů, buchet, závinů či kynutých knedlíků. Díky vysokému obsahu tuku lze využít na výrobu makového oleje. Doma si můžete připravit i makové mléko, které je velmi lahodné a snesou ho i ti, kterým jinak mák nedělá dobře.

 

TIPY

 

Doporučená denní dávka je 1-2 čajové lžičky denně rozmíchané v nápoji.

 

Věděli jste že?

 

1) Pomáhá při detoxikaci a odstraňování těžkých kovů z těla.

2) Pomáhá odstraňovat kvasinky a parazity, které mohou být příčinami mnoha nemocí.

3) Působí preventivně proti vzniku nádorových onemocnění.

4) Snižuje krevní tlak.

5) Snižuje cholesterol v krvi.

6) Snižuje riziko vzniku infarktu.

7) Dodává energii, podporuje metabolismus a redukci hmotnosti.

8) Zlepšuje zrak.

9) Zlepšuje paměť.

10) Obsahuje o 2800% betakarotenu více než mrkev, který je nezbytný pro krásné vlasy, zdravou kůži a dobrý imunitní systém.

Alergeny: Neobsahuje

Země původu: Čína

Složení: Spirulina