Chia Semínka z Drahonic 180g

904
Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 2

Chia seminka pro vás připravili v drahonické pražírně a neodmyslitelně patří k superpotravinám, které obohatí váš jídelníček.


  • 73,04 Kč bez DPH
  • Můžete ho mít zítra doma!
84 Kč
Kategorie: Semínka a oříšky
Hmotnost: 0.18 kg
 

Chia neboli šalvěj španělská  jsou zdrojem minerálů, bílkovin, vlákniny a omega-3 mastných kyselin, které brání nedostatku živin v těle, při zvýšené fyzické aktivity a stresu.

Chia semena, díky svým sytícím schopnostem, přirozeným způsobem zvyšují objem potravy bez dodatečné energie.

Víte, že?... Semena chia obsahují 5 krát více vápníku než mléko 3 krát více železa než špenát a 15 krát více hořčíku než brokolice. 

Jsou označovány jako "jídlo aztéckých běžců a válečníků"  stačila jedna hrst semínek pro dodání energie na celý den.  Chia patřila u starých Aztéků, Mayů a Inků mezi tři nejdůležitější potraviny společně s kukuřicí, fazolemi a amarantem. 

 Zakoupením tohoto produktu podporujete Pražírnu Drahonice - A MANO sociální podnik. Děkujeme.

,, Naším cílem není kvantita na úkor kvality, ale dlouhodobě vysoký standard za přiměřenou cenu a hlavně spokojený zákazník, který se bude k našim výrobkům vždy rád vracet." Podnik s názvem Pražírna Drahonice vznikl s cílem vytvářet a udržovat pracovní místa pro osoby se zdravotním postižením. Mezi sortiment, který pražírna nabízí patří bezpochyby káva, pečené čaje, sirupy, sušené ovoce a výtečné dorty. Pražírna Drahonice se snaží vyrábět jen takové produkty, jejichž výroba probíhá tradičními metodami a za použití osvědčených metod. Více informací naleznete na www.prazirnadrahonice.cz .