Čistící písek (zip sáček 1 kg)

3402
Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 2

Kdykoliv potřebujete něco pořádně vydrhnout, nasypte čisticí písek na vlhkou mycí houbičku či utěrku a pusťte se s chutí do práce! Mletý vápenec působí jako jemné abrazivo, prášek z mýdlových ořechů s obsahem přírodního saponu odmašťuje. Díky ekologickému složení skvělá volba.


  • 106,61 Kč bez DPH
  • Můžete ho mít zítra doma!
129 Kč
Kategorie: Trvanlivé výrobky
 

Jemný písek pro snadné a ekologické čištění nádobí, sporáků, sklokeramických varných desek, umyvadel, dřezů a koupelnové keramiky. Ovoněný přírodní pomerančovou sillicí.

Tierra Verde je ryze českou společností, která nabízí ekologickou drogerii z mýdlových ořechů "Yellow & Blue". 

,,Veříme, že svět ve kterém žijeme, si tvoříme sami svými každodenními skutky a rozhodnutími." TIERRA VERDE  je Zelená Země, symbolizuje planetu takovou, jakou bychom ji chtěli mít. Česká firma Tierra Verde byla založena v roce 2008. Cílem společnosti je vyrábět výrobky denní potřeby s co nejmenším dopadem na zdraví a životní prostředí. 

Impulzem pro zakladatelku brněnské firmy bylo přestěhování se na venkov do domu, kde byl místo kanalizace septik, ze kterého veškerá odpadní voda prosakovala do zahrady a tedy do všeho, co se v ní pěstovalo. Začala hledat alternativy k ekologickým přípravkům, které byly na trhu a narazila na mýdlové ořechy. No a pak už byl jen kousek k tomu, aby se rozhodla zkusit ořechy dovézt a prodávat a v další fázi z nich vyrábět prací a čistící prostředky.

Prvním výrobkem z mýdlových ořechů, asi po dvou letech vývoje, byl prací gel.

Základem výrobků jsou mýdlové ořechy, ze kterých se dělá extrakt a ten pak je součástí pracích a mycích prostředků. Ořechy se týden louhují ve vodě za studena, výtažek se pak filtruje a ukládá k dalšímu použití.