Makadamové máslo 140 g

6126
Neohodnoceno
 

To pravé ořechové pro vás! Makadamové máslo je vyrobeno šetrným a důkladným zpracováním makadamových ořechů té nejvyšší kvality, díky kterému v něm zůstávají zachovány živiny a tělu prospěšné látky. Jedná se o zcela přírodní zdroj energie - neobsahuje stabilizátory, aditiva, přidaný cukr, sůl ani jiné zvýrazňovače chuti.


  • 242,61 Kč bez DPH
  • Můžete ho mít zítra doma!
279 Kč
Kategorie: Zdravé mlsání
 

Představujeme vám naše makadamové máslo, které je vyrobeno šetrnou metodou ze 100% makadamových ořechů. Jedná se o zdroj kvalitní energie z přírody. Díky obsahu zdraví prospěšných rostlinných tuků má blahodárné účinky na náš metabolismus, podporuje mozkové funkce a pomáhá při spalování tělesného tuku a příznivě působí na kardiovaskulární systém.

Má příjemně sladkou chuť i vůni, přitom se nejedná o žádnou neřest. Jedná se o bohatý zdroj vitamínů skupiny B, vitamínu E a minerálů jako draslík, hořčík, vápník, fosfor a železo. Díky svému složení působí jako antioxidant a obsahuje kyselinu palmitovou, která příznivě působí na pokožku a hydratuje. 

 Body výhod

  • jemné mletí 100% makadamových ořechů
  • bez přidaných cukrů, soli či jiných aditiv
  • vhodné pro sportovce a v přiměřeném množství do redukčních jídelníčků

 Využití

Vychutnejte si máslo jen tak nebo ho přidejte do kaší, smoothies nebo při pečení.

 Věděli jste, že?

Makadamové ořechy získaly svůj název po skotském fyzikovi a chemikovi Johnu Macadamovi, který zapříčinil jejich cílené pěstování.

Alergeny: suché skořápkové plody (makadamové ořechy) a výrobky z nich

Země původu: Česká republika

Složení: 100% makadamové ořechy