Zmrzlina nemléčná mandlová 500 ml Optimistic

Efekt lupa
  • 1 z 2
Nemléčná zmrzlina je jednoduše zmrzlina z mandlového nemléka. Snažili jsme se, aby měla úplně stejné složení, ale jedna ingredience tam přece jen přibyla, zato úplně neškodná - cizrnový protein. Pak už jen mandle, datle, sůl a voda - a přece je krémová a tak akorát sladká. Než přijde léto, zchladí každé rozčarování nad tím, že tu ještě není a bude věrným společníkem k večernímu filmu.
 

– bez sóji, lepku
– vegan (neobsahuje živočišné látky)

Jemná zmrzlina bez přidaného cukru

  • Bez laktózy
  • Základ tvoří mandlové Nemléko
  • Slazená datlemi
  • Český výrobek

  • 173,04 Kč bez DPH
  • Můžete ho mít zítra doma!
199 Kč
Kategorie: Zdravé mlsání
 
 
 

Rostlinná zmrzlina z mandlového nemléka, slazená datlovým sirupem. Sladké osvěžení (nejen) pro všechny zastánce zdravého životního stylu.

 

Nemléčné osvěžení

Nemléčná zmrzlina vám přinese dokonalé osvěžení (nejen) v horkých letních dnech. Je vyrobená z mandlí a dochucená datlovým sirupem, který jí dodává tu správnou míru sladkosti. Neobsahuje jinak žádný přidaný cukr a je vyrobená ze 100% přírodních rostlinných ingrediencí. Mandle z ní navíc dělají skvělý zdroj zdravých tuků, hořčíku a vitamínu E. Je snad něco lepšího, než podpořit své zdraví zmrzlinou?

Nemléčnou zmrzlinu si vychutnáte samotnou, i dozdobenou čerstvým sezónním ovocem, oříšky a trochou datlového sirupu navíc.

OPTIMISTIC

Česká firma Optimistic se rozhodla jít naproti všem, kteří nechtějí nebo nemohou konzumovat laktózu, a přesto si chtějí vychutnat své oblíbené pokrmy. Při hledání vhodné alternativy se jejich první volbou staly živinami nabité mandle. V současnosti Optimistic nabízí také rostlinné nápoje z máku a lískových ořechů, rostlinné jogurty, zmrzlinu.

 

Složení: Voda, datlový sirup, MANDLE (15,2%), cizrnový protein, himalájská sůl.