Červená čočka půlená BIO 500g

140
Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 2

Červená čočka by vám ve spíži nikdy neměla chybět. Pokud ji máte po ruce, rychle vykouzlíte spousty chutných a zdravých receptů. Navíc už žádné namáčení, za 15 minut máte hotovo!


  • 56,52 Kč bez DPH
  • Můžete ho mít zítra doma!
65 Kč
Kategorie: Rýže, luštěniny, těstoviny
čočka: půlená
luštěniny: bio
 

Díky obsahu bílkovin, minerálních látek a vitaminů každé jídlo, do kterého červenou čočku přidáte, velmi zhodnotíte.

Složení: čočka červená*. 
*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

Návod k přípravě: červená čočka půlená je velice rychle uvařená, stačí 15–20 minut. Nemusíte před vařením namáčet, jen propláchněte.

Výživové údaje na 100 g: 1 325 kJ/312 kcal. Bílkoviny: 24,0 g. Sacharidy: 51,0 g (z toho cukry 2,4). Tuky: 1,3 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g). Vláknina: 3,9 g. Popř. jiné (cholesterol, vitaminy apod.): Sodík 0,04 g.

Může obsahovat stopy lepku.
Skladování: skladujte při teplotě do 25°C a relativní vlhkosti vzduchu do 70 %.
Legislativní zařazení: luštěniny – čočka drobnozrnná.

Ekologické centrum Country life sídlí v Nenačovicích u Berouna. Toto centrum funguje od roku 2003. Jeho součástí je sídlo firmy, vzorková prodejna, biopekárna, ekofarma a balírna. Biopotraviny jsou pěstovány s ohledem k přírodě a lidskému zdraví. Společnost Country life je největším dovozcem, obchodníkem s bioprodukty a jedním z největších obchodníků s produkty zdravé výživy v České republice. Nabízejí více než 2 500 výrobků, z toho 1 500 položek v biokvalitě. Neváhejte a podívejte se na jejich stránky www.countrylife.cz .