Lhenická ovocná šťáva jablko

65/2-5
Neohodnoceno

Přírodní produkt z vylisovaného čerstvého ovoce. Šťáva neobsahuje žádné konzervační látky a zachovává si tak vysoký obsah vlákniny a vitamínů. 

Mošt přímo z pěstitelské pálenice a moštárny, která leží přímo v srdci Zahrady jižních Čech, ve Lhenicích. Odedávna se zde pěstovalo ovoce a tato staletá tradice se objevila i ve znaku obce.


 • 86,78 Kč bez DPH
105 Kč
Kategorie: Trvanlivé výrobky

Zvolte variantu

 • Obsah balení: 2,5 l
  • Kód: 65/2-5 |
  • Můžete ho mít zítra doma!
  86,78 Kč bez DPH
  105 Kč
     
 

JABLKO 100%

100% ovocná šťáva lisovaná z vybraných druhů jablek. Chuť i aroma jednotlivých šarží se mohou lehce lišit podle skladby odrůd a konzumní zralosti. Díky tomuto balení se při postupném odpuštění šťávy ventilem k moštu nedostává vzduch a obsah tak nepodléhá rychlé zkáze. Trvanlivost 1 rok od výroby při skladování do 10°C. Po otevření uchovávejte krabici ve  výčepní poloze a spotřebujte do 4 týdnů.

Výrobce: Pěstitelská pálenice a moštárna Karel Gregora, Netolická 295, 384 02, Lhenice

 

V šumavském podhůří leží obec Lhenice, kde se už odedávna pěstují ovoce. Pro okolí Lhenic se vžilo označení Zahrada jižních Čech. Na tuto krásnou stoletou tradici navázala i firma Karel Gregora. Firma provozuje pěstitelskou pálenici a moštárnu, kde zpracovávají nejen své vlastní ovoce, ale i ovoce dovezené od jiných lidí. V moštárně se zpracovává nejen ovoce peckové, tak i ovoce jádrové. Ovocná šťáva je čistě přírodní produkt bez chemické konzervace. Pro více informací navštivte stránky firmy Karel Gregora - www.lhenickaovocnastava.cz