Lhenická šťáva jablko + červený rybíz 2,5 l

7673
Neohodnoceno

Přírodní produkt z vylisovaného čerstvého ovoce. Šťáva neobsahuje žádné konzervační látky a zachovává si tak vysoký obsah vlákniny a vitamínů. 

Mošt přímo z pěstitelské pálenice a moštárny, která leží přímo v srdci Zahrady jižních Čech, ve Lhenicích. Odedávna se zde pěstovalo ovoce a tato staletá tradice se objevila i ve znaku obce.


  • 97,52 Kč bez DPH
  • Můžete ho mít zítra doma!
118 Kč
Kategorie: Trvanlivé výrobky
 

Jablko 85% - červený rybíz 15%

Rybízová šťáva je bohatá na na vitamin C, niacin (vit.B3) a kyselinu pantothenovou (vit.B5), karoteny(vit.A). Rybízová šťáva obsahuje stopové prvky, minerály – vápník a železo, hořčík, draslík a mangan, důležité nenasycené mastné kyseliny (ze semen), třísloviny a vysoký podíl pektinu. Ve šťávě je také obsažený rutin (vitamin P). Kombinace všech těchto látek dohromady je jedinečným přírodním lékem.

Výrobce: Pěstitelská pálenice a moštárna Karel Gregora, Netolická 295, 384 02, Lhenice

V šumavském podhůří leží obec Lhenice, kde se už odedávna pěstují ovoce. Pro okolí Lhenic se vžilo označení Zahrada jižních Čech. Na tuto krásnou stoletou tradici navázala i firma Karel Gregora. Firma provozuje pěstitelskou pálenici a moštárnu, kde zpracovávají nejen své vlastní ovoce, ale i ovoce dovezené od jiných lidí. V moštárně se zpracovává nejen ovoce peckové, tak i ovoce jádrové. Ovocná šťáva je čistě přírodní produkt bez chemické konzervace. Pro více informací navštivte stránky firmy Karel Gregora - www.lhenickaovocnastava.cz