Lhenická šťáva Jablko + Skořice 2,5 l

9011/2
Neohodnoceno

Na rozdíl od naprosté většiny jablečných a ostatních ovocných šťáv na našem trhu není tento mošt vyroben obnovením šťávy z jablečného či ovocného koncentrátu ani nalisovaný mošt není ničím ředěný. Jedná se o 100% výlisek tuzemského ovoce nebo zeleniny.

Podíl ovocné složky tvoří 100 %. 1 litr ovocné šťávy obsahuje cca 1,4 kg čerstvého ovoce nebo zeleniny.
 • 97,52 Kč bez DPH
118 Kč
Kategorie: Trvanlivé výrobky

Zvolte variantu

 • Obsah balení: 2,5 l
  • Kód: 9011/2 |
  • Můžete ho mít zítra doma!
  97,52 Kč bez DPH
  118 Kč
     
 

Jablko 99% - skořice 1%

Skořice je nejenom oblíbené vánoční koření s příjemným aroma, ale i léčivá látka s antioxidačními účinky, příznivým vlivem na léčbu cukrovky nebo demence. Antioxidační vlastnosti skořice se také zkoumají z hlediska jejich vlivu na Alzheimerovu chorobu i jiné typy demence. Sloučenina cinnamaldehyd, která skořici dává její chuť a vůni, a také epikatechin, antioxidant obsažený kromě skořice i v borůvkách, červeném víně a čokoládě, ochraňují tělo před oxidačním stresem, který ničí protein Tau.

Výrobce: Pěstitelská pálenice a moštárna Karel Gregora, Netolická 295, 384 02, Lhenice

V šumavském podhůří leží obec Lhenice, kde se už odedávna pěstují ovoce. Pro okolí Lhenic se vžilo označení Zahrada jižních Čech. Na tuto krásnou stoletou tradici navázala i firma Karel Gregora. Firma provozuje pěstitelskou pálenici a moštárnu, kde zpracovávají nejen své vlastní ovoce, ale i ovoce dovezené od jiných lidí. V moštárně se zpracovává nejen ovoce peckové, tak i ovoce jádrové. Ovocná šťáva je čistě přírodní produkt bez chemické konzervace. Pro více informací navštivte stránky firmy Karel Gregora - www.lhenickaovocnastava.cz